top of page

Om Bo-Tikken

Siden 1978 har det været Bo-tikkens mission at skabe holdbare indretninger af høj kvalitet, hvor familier og virksomheder kan trives, vokse og udvikle sig. 

 

Vores dygtige indretningskonsulenter og arkitekter sætter en ære i at udvikle personlige og unikke løsninger, hvor vi kombinerer gammelt og nyt til en funktionel helhed. Vi indretter huse, lejligheder, sommerhuse, udenlandske feriehuse, kontorer, hoteller og alt derimellem. Grundstenen i vores indretninger er produkter fra samarbejdspartnere i Danmark og Italien, som er vant til at agere fleksibelt og byde ind på skræddersyede løsninger.

Ring, skriv eller kig forbi til en uforpligtende snak. 

Bo-tikken_Indretning _0014_Web_1000px.jpg

MobilePay 

nr. 36741

Bankoverførsel 

Reg: 5292

Konto: 000234581

Bank/Wire Transfer

IBAN: DK9052 9200 0023 4581 

SWIFT: SWESDK22

Mød vores team

CK0R8330.jpg
Søren Rydahl
Indehaver

 Tel: +45 40 54 46 12
Email: rydahl@bo-tikken.dk

CK0R8543.jpg
Charlotte Waugh
Indretningskonsulent

 Tel: +45 30 33 39 95
Email: waugh@bo-tikken.dk

Bo-tikken_14_crop_2048.jpg
Camilla Bardram
Indretningsarkitekt

 Tel: +45 22 10 29 93
Email:
bardram@bo-tikken.dk

Bo-tikken_9_crop_2048.jpg
Julie Oline à Porta
Salg og Indretning

 Tel: +45 23 29 01 49
Email:
porta@bo-tikken.dk

CK0R8664.jpg
Julie Agerley
Køkkenarkitekt

 Tel: +45 22 10 29 96
Email:
agerley@bo-tikken.dk

CK0R8420.jpg
Søren Mortensen
Logistik ind- og udland

 Tel: +45 28 87 10 12
Email:
mortensen@bo-tikken.dk

Bo-tikken_10_crop_2048.jpg
Helene Stege Larsen 
Administration

 Tel: +45 23 35 70 64
Email: stege@bo-tikken.dk

Bo-tikken_13_crop_2048.jpg
Camilla Zeest Rydahl
Finans og Marketing

 Tel: +45 24 88 74 40
Email: zeest@bo-tikken.dk

_DSF2340.jpg
Peter Valentin Snitker
Logistik medarbejder

 Tel: +45 23 29 01 48
Email:
ke@bo-tikken.dk

_DSF2349.jpg
Lise Wulff
Indretningsarkitekt

 Tel: +45 22 10 29 91
Email: wulff@bo-tikken.dk

Bo-tikken_3_crop_2048.jpg
Pernille Hansen
Logistik og administration

 Tel: +45 22 10 29 90
Email: hansen@bo-tikken.dk

Bo-tikken_12_crop_2048.jpg
Camille Dybkjær 
Assistent

 Tel: +45 39 62 80 71 
Email: bo-tikken@bo-tikken.dk

Bo-tikken_11_crop_2048.jpg
Per Knoblauch 
Erhverv

 Tel: +45 25 97 25 52  
Email: knoblauch@bo-tikken.dk

bottom of page